Parama studentams

„Idex Baltic“ įsteigta stipendija studentams – tai ne tik finansinė paskata lengviau siekti karjeros aukštumų, bet ir galimybė įgyti unikalią patirtį susipažįstant su didžiausia nepriklausoma šilumos gamintoja Lietuvoje.

Stipendija KTU studentams

Mechanikos inžinierių išradimai atlieka vienus pagrindinių ir reikšmingiausių vaidmenų, lemiančių pramonės evoliuciją. Siekdama skatinti studentų motyvaciją įgyti šią specialybę, „Idex Baltic“ įsteigė vienkartines 500 eurų stipendijas Kauno Technologijų universiteto (KTU) studentams.

Kam skiriama parama?

„Idex Baltic“ stipendija skirta KTU Mechanikos inžinerijos III kurso studentams, pasirinkusiems termosistemų inžinerijos sritį. Ši specializacija atveria duris karjerai šilumos ūkio sektoriuje bei galimybę jos siekti kartu su „Idex Baltic“.

Vienkartinė 500 eurų stipendija skiriama 8-iems geriausiai programoje besimokantiems studentams. Viskas, ką reikia padaryti – pasistengti dėl aukštų rezultatų. Įvertinusi pažangiausius jaunuosius specialistus, apie stipendijos gavimą jiems praneš pati universiteto administracija.